Miroslavst

Bude muset vrátit dárky?

Tak co, bude muset vrátit všechny dárky, co kdy dostala navíc k narozeninám?
Přesně 70 milionů.
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/205715-zeme-je-pry-mladsi-o-70-milionu-let.html

Nejlepší odpověď
anonym

Od koho je dostala? Největší dárečci jsme asi my,Homo sapiens.Prý „Člověk moudrý“.
Není to švanda?

Další odpovědi
anonym

myslim ze nase darecky kterymi jsme ji pekne zdecimovali nam uz vraci v podobe tornad,povodni atd

aramah

Taky jsem to četla.(a cituji:Konec světa nebude za 2 roky ale až za 70 000002 let.

anonym

DNEŠNÍ VĚDCI JIŽ NEJSOU EINSTAIN ANI TESLA ANI EDISSON A ANI JINÍ GÉNIOVÉ VŠECH DOB!!! MNOHO VĚDECKÝCH PRACÍ SI VZALI S SEBOU NA VĚČNOST,ABY TOHO VŠEHO JEJICH VĚDĚNÍ NEMOHL V DNEŠNÍ DOBĚ NIKDO ZNEUŽÍT.TO,CO OD TĚCHTO BÝVALÝCH GÉNIŮ BYLO PUBLIKOVÁNO,TAK TO BYL JENOM ZLOMEK TOHO CO VĚDĚLI NEBO SPRÁVNĚ TUŠILI.BYLI VĚŘÍCÍ A TAK JIM NAŠ BŮH DÁVAL MOUDROST.DNEŠNÍ VĚDCI JIŽ VĚTŠINOU JSOU NEVĚŘÍCÍ A PROTO NEUSTÁLE MĚNÍ SVÉ VÝZKUMY.BEZ NEBESKÉHO BOHA JE VŠECHNO MARNOST NAD MARNOST.---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI