Rokio

Bude možné, aby se z člověka stalo částečně zvíře?

Myslím třeba mutací.

Nejlepší odpověď
Danina65

Když se tak kolem sebe rozhlížím, mám pocit, že k tomu už došlo.

Další odpovědi
Hans51

Svým způsobem prase, kráva, vůl apod., nemusí ani dojít k mutaci, stačí chování daného člověka.

BANAN93

Tak člověk je částečně zvíře – zase tolik se od zvířat neliší (tedy od určitých savců) – rozmnožování, dýchání, příjímání a trávení potravy … skoro všechno.

Když by se třeba povrch planety zaplavil, tak nám asi za nějakou dobu narostou žábry a plovací blány jak ve filmu „Vodní svět“ :D – myslím že mutace směřuje k tomu co je potřebné a lepší pro přežití

Drap

Nevím, co si pod touto otázkou představuješ. Člověk, pokud to vezmeme šířeji tak z biologického hlediska nic jiného než zvíře neni.