Hakunamatata

Bude MMS účinkovat, když jej budu používat pouze zevně?

Nebudu polykat budu pouze stříkat, máčet, kloktat…
Doplňuji:
Diky za odpovědi na to, co se ptám – rizika znám.

Nejlepší odpověď
www

Dělej si s tím co chceš. Nejdříve bych ale zkontroloval o co jde!
Osobně bych nepoužíval vůbec.
Doplňuji:
Promiň, ale tebe bych nechtěl mít (dle otázek) doma i když jsem málem taky z Brna! 😉
Tímto způsobem se jen propracováváš k dalším a vzrůstajícím problémům. Najdi si lékaře, věř jemu, odborníkovi a přestaň věřit pitomým reklamám na kdejakou hloupost!
Názor

Zdroj: ona.idnes.cz/udajne-zazracny-lek-mms-je-dezinfekce-varuje-inspekce-pdu-/zdravi.aspx?c=A101008­_115609_zdravi_lf

Další odpovědi
badisko

tyyyjo …prosimte neexperimentuj…po­kud te neco trapi zajdi si k lekari !!! tady se nehraje na pocet otazek…!! u kazdeho leku je napsan pribalovy letak ..tak ze rid podle nej nebo podle rad lekare !! opravdu nabyvam dojmu ze chces tyto stranky zahltit otazkama nebot se dost nudis …

mosoj

Běžně se dělají koupele ve vaně. Ovšem za dodržení všech podmínek jako per oro. To jest nikdy čistý chloritan ale vždy s kyselinou citronovou.
Na jednu kapku 24 % chloritanu sodného pět kapek 10 % roztoku kyseliny citronové. Nejdříve promíchat nechat pět minut zreagovat a teprve potom použít. Do vany jsem dával 50 kapek chloritanu + 250 kapek kyseliny citronové.

Na kloktání a pro vnější použití je daleko účinnější a vhodnější ruský Malavit ! Taktéž silně bakteriocidní prostředek.
Doplňuji:
http://bylinka­.cz/shop/mala­vit-30ml.html

bolak

badisko: jaktože nehraje? a proč mně to nikdo neřek!?!