Pokročilý

Bude MMS účinkovat, když jej budu používat pouze zevně?

Nebudu polykat budu pouze stříkat, máčet, kloktat...
Doplňuji:
Diky za odpovědi na to, co se ptám - rizika znám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dělej si s tím co chceš. Nejdříve bych ale zkontroloval o co jde!
Osobně bych nepoužíval vůbec.
Doplňuji:
Promiň, ale tebe bych nechtěl mít (dle otázek) doma i když jsem málem taky z Brna! ;-)
Tímto způsobem se jen propracováváš k dalším a vzrůstajícím problémům. Najdi si lékaře, věř jemu, odborníkovi a přestaň věřit pitomým reklamám na kdejakou hloupost!
Názor

Zdroj: ona. idnes. cz/udajne- zazracny- lek- mms- je- dezinfekce- varuje- inspekce- pdu- /zdravi. aspx?c=A101008_115609_zdravi_l f

Další odpovědi:

Zlatý

tyyyjo ...prosimte neexperimentuj...pokud te neco trapi zajdi si k lekari !!! tady se nehraje na pocet otazek...!! u kazdeho leku je napsan pribalovy letak ..tak ze rid podle nej nebo podle rad lekare !! opravdu nabyvam dojmu ze chces tyto stranky zahltit otazkama nebot se dost nudis ...

Zlatý

Běžně se dělají koupele ve vaně. Ovšem za dodržení všech podmínek jako per oro. To jest nikdy čistý chloritan ale vždy s kyselinou citronovou.
Na jednu kapku 24 % chloritanu sodného pět kapek 10 % roztoku kyseliny citronové. Nejdříve promíchat nechat pět minut zreagovat a teprve potom použít. Do vany jsem dával 50 kapek chloritanu + 250 kapek kyseliny citronové.

Na kloktání a pro vnější použití je daleko účinnější a vhodnější ruský Malavit ! Taktéž silně bakteriocidní prostředek.
Doplňuji:
http://bylinka.cz/…

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

badisko: jaktože nehraje? a proč mně to nikdo neřek!?!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.