iceT

Bude mít nebo má nějaký úspěch

tzv.Smlouva s rodiči?
Včera jsem slyšela v rádiu,že na některých školách v Česku je to opatření zaměřené na „neposlušné“ děti s vymezenými „pravidly“.

Nejlepší odpověď
baghira

Těžko říct. Spolupracující rodiče nějakou smlouvu nepotřebují, a ti problémoví se na ni zvysoka.

Další odpovědi
beer

Za vyzkoušení to podle mne stojí,
záleží ale na obsahu smlouvy a hlavně rodičích, jak ji budou dodržovat..

Drap

Většinou se to zřejmě bude týkat problémových rodin, a tam bude každá smlouva ne uplně funkční. Pokud se ovšem i stakovými rodiči podaří smlouvu uzavřít.

www

Taky jsem zvědavej na výsledek této akce 😁