Mark Falex

Bude mi stačit potvrzení o občanském průkazu k autoškole k závěrečným zkouškám?

Zdravím, jelikož mi propadl OP, tak jsem si byl pro nový. Dostal jsem takový „zelený papírek“ jako potvrzení o občanském průkazu. Nemám ani platný pas. Na OP budu čekat tak 2–3 týdny, ale za 4 dny mám závěrečné zkoušky v autoškole (B). A táži se, zdali je možné, když půjdu na městský úřad uhradit správní poplatek 700,–, že mi bude stačit jen ten „zelený papírek“?

Odpovědi
Dochy

Budeš se muset zeptat v autoškole. Je možné, že tě komisař vůbec nepustí k jízdě.

anonym

Tento papír nenahrazuje OP. Udělej si dotaz n autoškole a zkus je ukecat.