Bude mi stačit jediný nástroj který mám,abych ......

… si založil živnost „hodinový manžel“ ?!
Doplňuji:
tom004: tak to je průser,proto že u nás na ŽÚ jsou sami chlapi. 😁

Nejlepší odpověď
hanulka11

na „hodinového“ opravdu bude …hlavně aby byl ale funkční-hihihihihi

Další odpovědi
arygnoc

babakane, barbakane, co si pod tím představujete?

hodinoví manželé skutečně (i jako živnost) jsou, ale je to spíše „firemní značka“ – jsou to obyčejní údržbáři, opraváři.

takže jeden nástroj vám stačit nebude.

;)
Doplňuji:
jejda, tak to na tom ŽU asi neprojde, že?
anebo jim skuste rozdat vizitky, „kdyby náhodou potřebovali pomoct“.

tom004

Myslím si,že rozhodující bude,jak dobře se Ti podaří prokázat odbornou způsobilost na ŽÚ. 🙂
Doplňuji:
No,tak to Ti pomáhej,příro­da. :))

dědapetr

To není o nástroji,ale o vyřízení živnosti na úřadě,jestli ho povolí..

anonym

Samozřejmě že ano,ale firmu,dobrou firmu dělají hlavně dobrá doporučení.Když nebudete mít ani brašnu…do večera vyhlašujete bankrot.Telefon je někdy prevít,než dopíšete<stvrzen­ku>…

led

Nie som si istá.
Firma Hodinový manžel už jestvuje, upratuje, vykonáva opravy a podobne.
Ak váš nástroj to bude zvládať, tak sa zaregistrujte.
😁

anonym

Hlavne " za ten " nastroj budete platit dane , socialni a zdravotni !! 🙂 -iv-

venkovan

Jsou potřeba minimálně dva. Zpravidla ten druhý to jistí, když ta drážka je inovovaná.