Bauška

Bude mi platit zpáteční jízdenka, i když pojedu osobákem?

Ahoj,
ve středu vyrážím do Liberce. Tam pojede rychlíkem, ale zpátky možná osobákem (nevím, zda stihnu rychlík)a nevím, zda bude zpáteční jízdenka platit, když bych změnila druh vlaku. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, bude – jízdenka nerozlišuje druh vlaku, podstatné je, abys zpáteční jízdu nastoupila včas…
😉

Další odpovědi
quentos

Gecco má pravdu, jen ještě doplním: záleží ale na tom, KUDY pojedete. Pokud pojedete zpátky trochu jinudy než tam a zpáteční trasa bude delší než trasa tam, zpáteční jízdenku sice použít můžete taky, ale počítejte s tím, že po Vás můžou chtít doplatek (jeho výše závisí na rozdílu délky těchto dvou tras).