fanynek

Bude mi hrát na televizi,která nemá tu novou normu satelitni resívr S2.Myslím za ty 3–4 roky.

Nejlepší odpověď
cochee

Z „resívru“ do TV přístroje už jde signál kódovaný úplně jinak, např. analogově přes RGB nebo AV, či digitálně přes HDMI. Nová norma v tomto případě televizor vůbec nezajímá, bo dekódování má na starost ten receiver. A navíc nové kódování se používá/bude používat v pozemně šířeném vysílání (DVB-T2), takže se netýká ani satelitního příjmu S2