barunka4202

Bude mi 14 let a mám na levé tváři pigmentovou skvrnu.Chtěla bych si ji odstranit.Je lepší teď (v pubertě) nebo později?

Odpovědi
ivzez

Je to lepší až v dospělosti.
Přesněji:
Až budeš znát všechna rizika s tím spojená
a až budeš moci za sebe rozhodovat sama.

ReHu

Určitě ti lépe poradí doktorka. Až k ní s něčím půjdeš, třeba při chřipce, klidně se ji na toto optej.

Šidlo

určite minimálne až prestanete rásť (zníži sa riziko rakoviny) a budete mať pravidelnú menštruáciu…to už by ste mali byť telesne dospelá

kopec ľudí má škvrny, nepekné znamienka, bradavice, akné…hlavne sa stále nepozorujte a napr. pekne sa oblečte a učešte, škvrna nebude taká nápadná

anonym

Pozdeji. Az zjistis, ze jsou dulezitejsi veci.

arachis

Pokud už nejsi malý bobek,ale kus baby,tak už můžeš,když ti to rodiče dovolí a možná to budeš mít i levnější,hlavně to dělej v zimě a na kožním ti poradí na 100%. Pokud to půjde,nevím proč bys měla pubertu prožívat s pocitem handicapu,držím pal­ce.