FRTA68

Bude mareni uredniho rozhodnuti(zakAZ RIZENI MOTOROVYCH VOZIDEL)nadale trestny cin

V roce95 jsem dostal 10let a s tim spojeny zakaz rizeni na 7let pred koncem trestu(cca14dni)mne chytli ridit za coz mi dali dalsi zakaz rizeni na 2roky plus podminku 5mesicu na dva roky opet mne chytli ridit dostal jsem mesicu na tvrdo ale nez mi prisel nastup opet mne chytli auto WV Corado propadlo ve prospech statu,pak mne chytli jeste jednou a dali mi 6 mesicu ted cekam na nastup trestu asi to odsedim co no co se da delat je tohle ale zkurvenej stat blbci z vlady delaj vetsi kurevstva a nic to je holt zivot nekdo to odsedetmusi diky za odpoved

Nejlepší odpověď
KOLMIX

Co jsem slyšel, tak nebude, mělo by jít jen o přestupek.

!!! BOHUŽEL !!!

Sám toto rozhodnutí nechápu, když kvůli takovýmto bl..čkům zbytečně umírají na silnicích lidi. Bude tomu rok, co jsem takto přišel i o jednoho 19-ti letého kamaráda…

Další odpovědi
standa

Na trestný čin dle § 171 – maření výkonu úředního rozhodnutí a s tím spojené tresty se ´amnestie´ NEVZTAHUJE.

Budete si muset ten spravedlivej trest, byť ve zkurveným státě, odsedět celej.

kenyrts

můj názor je ten,že „URČITĚ BUDE“,protože takoví lidi jako jste vy, jsou největší zlo na silnicich.Co se týče kdo jaký je,tak si myslím,že by jsme měli právě každý začít u sebe.Je pravda,že by mělo platit „PADNI komu PADNI“!!!!!!!!!

lacho

dobry den mam dotaz mam zakaz rizeni a podmynku za zakaz rizeni spadnemito??? ten zakaz mam za jizdu bez ridičaku diky