Bude lepší mít alespoň nějaký názor/představu na cokoliv, nebo nemít třeba vůbec žádný pohled na věc a ignorovat to?

Nejlepší odpověď
anonym

Mohu mít názor na to, čemu rozumím či co jsem zažil, a mohu si ho ohajovat.
Žádný názor nemám na, popř. ignoruji věci, kterým nerozumím, což je třeba kvantová fyzika, atomová fyzika či energie apod.
Zkrátka nebudu se hádat s někým o něčem, o čem nemám ani zdání, co to je.

Další odpovědi
anonym

Záleží podle toho, jaký názor. Někteří lidé mají svůj názor na tolik stupidní, že by bylo mnohem lepší, aby žádný neměli + si ho kolikrát ani neumí obhájit.