Slepičák

Bude Korejská studená válka ?

Dnešní situace ukazuje,že teče vroucí krev mezi korejemi,myslíte že se budou předhánět ve zbrojení a jiných věcech.. ?

Nejlepší odpověď
Jikra

Koreje jsou oficialně stále ve válečném stavu od r.1953. Existuje pouze křehké příměří. Komunistický sever má asi 3-tí největší armádu na světě která odčerpává
veškeré zdroje tak že režimu nezbývájí prostředky na obživu vlastního lidu a hrozí
hladomor jako již před 15roky. Pro to chtěji bolševici mezinárodní potravinovou pomoc.
Samozřejmě ale hlavně nakrmit armádu aby je udržela u moci a dál mohli vyhrožovat a vydírat svět.

Další odpovědi
Lenny998

Asiati mají v krvi bojívníky xD

tom004

Můžeme jen doufat,že ne.

AndreiRanger

Studená válka mezi USA a Ruskem nikdy neskončila, postupně se k nim přidala Čína a obě Koreje. Studená válka mezi nimi nebude, ale už je.

Spíše se obávám, aby by se to nezvrtlo v otevřený konflikt. To že na sebe dělají navzájem ramena,házejí si rakety přes hranice atd. je signlem – jsme tu, musíte s námi počítat – ale až se jim povede trefit obydlenou oblast bude to průůůůšvih.