karelfodor

bude konec sveta v roce 2012

Nejlepší odpověď
MasterKing

Myslím že to není jisté, ale někde jsem četl že od doby Mayů se dny zkracovaly a prodlužovaly, takže podle mayského kalendáře mohl konec světa dávno být ale nevšimli jsme si toho a nebo se to opozdí a bude to třeba o pár let později. Nikdo neví. Doufám že jsem to vysvětlil srozumitelně. 😉

Další odpovědi
anonym

Pokud by tě to opravdu zajímalo, tak by sis pročetl 10 stránek totožných otázek.
Jinak je to jen účelově vkládaná opakující se otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­95&q=konec+sv%C4%9B­ta&sa=Vyhledat

venkovan

Bude a nebo nebude. Nevíme co bude za hodinunatož za rok.
Ale nedávno jsem sledoval na Discovery dokument právě na toto téma. A už jsem to snad někde psal. Na zimní slunovrat 2012 se srovná Země, Slunce a Černá díry naší galaxie. A to se opakuje každých 13 tisíc let, respektivě 26 tisíc let (13 tisíc let je letní slunovrat). To ví i dnešní astronomové, že k tomuto cyklu dochází.
Takže co chceme řešit u periodického cyklu který Zem doprovází po milióny let?

quentos

nechte se překvapit. Pokud budete žít naplno, nebude vás předčasná smrt mrzet

anonym

Pro mě svět skončil úmrtím jisté osoby.
P.S. Myslím to ironicky!