Natálka 21

Bude konec světa v roce 2012?

Nejlepší odpověď
annas

Odpovědi na 13 stránkách – viz modrá lišta.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­101&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012&sa=Vyh­ledat#1318

Další odpovědi
jmhad

Jasně,Kalousek na tom pracuje – ale vážně.Není to pravděpodobné i když si nikdo zatím neumí vysvětlit,pro kalendář Mayů končí v 12.12.2012. Snad nám chtěli jen vzkázat něco jiného něž je konec světa.Třeba abychom se zamysleli nad chováním,žitím,nad tím,jak dál.

mosoj

Do konce roku krachne euro a tím se to odstartuje. Začne něco úplně nového.

lexx

Bude ale ne ve smyslu biologickém, bude to konec světa jaký důvěrně známe a příjde něco zcela jiného, nového. Nikdo neví co a jaké.

vagra

Máte jedenadvacet let a konec světa se prý kvapem blíží.
Proto by bylo opravdu vhodné, řekl bych, že je i nejvyšší čas, abyste se naučila používat modrou lištu před tím, než položíte otázku.
Máte na to ještě něco víc, než rok !
Dovolte mi jednu poznámku – Položit během jedné hodiny devět otázek, tomu říkám „silný myšlenkový rozptyl“. 🙂

Kerberus

Vagro, máte pravdu. Nedávno vložila dotyčná otázku v tom smyslu, že je nespokojená s odpověďmi. Doporučila jsem jí, aby použíla modrou lištu, že určitě odpovědi najde.
Ale jak je vidět, lištu nevyužila, proto vkládá otázky jednu za druhou, i když by na mnohé získala odpověď hned.
Náhodou jsem se podívala do odpovědí u zmiňované otázky a zjistila, že Kropítko vložila asi 5 odkazů na již dříve zodpovězené dotazy.
Opravdu člověk se někdy diví. Rovněž nechápu, když tazatelce odpovědi nevyhovují, proč se ptá …