mosoj

Bude konec světa ?

Ano již je to jisté !!!!

http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/politici-si-narychlo-musi-zvysit-platy-senat-kvuli-to-mu-bude-jednat-o-vanocich.html

Nejlepší odpověď
Funna

tohle je výsměch vlády normálním pracujícím… ☹

Další odpovědi
www

Toto není konec světa, pouze praktika našich Ó vyvolených na zblití ☹ !!

honza19hk

konec světa ani ne,ale už by mohl být konec téhle naší vládě a poslancům. ten odkaz mluví za vše. Mají peněz,že neví co s nimi(téměř nic neplatí) a chtějí si ještě zvyšovat platy.

Drap

Určitě bude. Všechno jednou končí. Ale těch v odkaze se to netýká, ti mají na všechno výmluvu a vyjímku.

balca

bude.....někdy­.....ale ne 21.12,protože podle Mayského kalendáře to znamená pouze nový cyklus a ne konec !