jackou13

bude konec světa 2012?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne

… a tenhle znáte?

Baví se dva Mayové.
„Ty vole, já mám ten šutr malej, mně se tam ten kalendář vejde jen do roku 2012.“
„Hmmmm, to jednou někoho pěkně vyděsí.“

Další odpovědi
anonym

Ano

Bude a už s tím neotravuj!

tom004

Ne

Nebude.Jestli se vyplní mayské výpočty,tak dojde k rozsáhlým katastrofám,při kterých může zahynot až 2/3 všecho živého na zemi.Mayové,po­čítali opakující se katastrofické události na cykly,a právě jeden takový,podle jejich výpočtů,končí v roce 2012.Ti co přežijí,prý budou na jiné úrovni.Za 447 dní se přesvědčíme. 🙂

led

Ano

Bude určite pre toho, kto s tým ešte príde.
Pre nás ostatných svet bude pokračovať ďalej.

kapka

Ano

Když dáme všichni ano, tak se to, myslím, vyplní. 🙂

fcoop

Ano

Žalm 23:

Hospodin je můj pastýř, nebudu mít nedostatek.

Dopřává mi odpočívat na travnatých nivách,

vodí mě na klidná místa u vod,

naživu mě udržuje,

stezkou spravedlnosti mě vede

pro své jméno.

I když půjdu roklí šeré smrti,

nebudu se bát ničeho zlého,

vždyť se mnou jsi Ty.

Tvoje berla a hůl mě potěšují.

Prostíráš mi stůl

před zraky protivníků,

hlavu mi olejem potíráš,

kalich mi po okraj plníš.

Ano, dobrota a milosrdenství provázet mě budou

všemi dny mého žití.

Do Hospodinova domu se budu vracet

do nejdelších časů.

arygnoc

Ne

Chuck Norris:
nebude.
zakázal jsem to.

vivatis2-

Ne

Nikdo neví!Podle mně je to ta největší kravina co kdy nikdo vyymslel!1) Já přežil už tolik konců světa!2) ANI NEVÍ CO SE STANE! kdo si tom uchce věřit at' věří, ale podle mně ty co říkají, že bude tak ví co se stane.....

venkovan

Ano

Určitě pro všechny kterým spadne PC a nebude mít zalohovaná důležitá data, pro jisté dámy které zjisté, že ten jejich originální obleček z butiku nosí i sousedka od vedle a pro jisté pány kteří zjistí, že je předjel soused ve Fábii na dálnici ač oni mají na své AUDI plynový pedál až na podlaze.

Pájo

Ne

filva

Ano

Já tomu věřím.

samicek333

Ne

To prý vymyslela nějaká společnost, které dřívější konec světa nevyšel…:D

Vlk-Gabriela

Ne

Bude pouze konec jedné etapy mayského kalendáře a začne další. Avšak také netvrdím, že nenastanou nějaké neurčité změny.