Miroslavst

Bude i u nás za 690,–Kč ?

Myslíte, že bude k dostání i u nás za 690,–Kč?
Dobrá +clo a le víc už ne.
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/206781-indie-predstavila-nejlevnejsi-laptop-na-svete-stoji-35-dolaru.html

Nejlepší odpověď
Jahoda

To by byla dobrá cena. Určitě by si to hodně lidí koupilo. Otázka však je, zda by to vůbec fungovalo, protože to je nějak podezřele levné 😁

Další odpovědi
PostApMan

Jsou jsou dvě realné možnosti jak to dopadne:
Stejně jako s notebookem za 100 dolarů pro rozvojové země celosvětové megakorporace a významné společnosti na poli trhu se spotřební elektronikou nedovolí aby se tento přístroj volně prodával a naruši tak celkovou ekonomiku spotřební elektroniky,

nebo se tento produkt prosadí a budeu nás za nízkou cenu (nepočítejte s nějakými 600 stovkami, každý komu tento produkt projde pod rukou si na tom přirazí, například procesor AMD II X4 má výrobní cenu 45 dolarů , prodává se za dvojnásobek, ale pokud se tento prcek z indie dostane na celosvětový trh, počítejme s boomem a zachvilku tuhle mašinku budou prodávat všechny společnosti za tuto cenu.

anonym

jo,ale az za 15 let,nezapomen ze co uz je ve svete zastarale u nas to teprve zacina,priklad stihacky,jinde uz jsou vyrazene pro jejich stari a my za ne jeste radi zaplatime jako za nove

ReHu

Tady určině ne. Tady se na tom musí moc lidí přiživit. A musí pršet, ne jen pravidelně kapat.

roxy52

No to je super za 690 Kč !!!!Už se moc těším,až to dorazí k nám.Když tam to je za těch 690,tak než to dorazí k nám do obchodu,tak to bude za 30 000 Kč.:))

led

Miroslav, zabudli ste pripočítať dovozné náklady a obchodnú prirážku u každého predajného stupňa. Nikto vám nič nedaruje bezplatne.
cena týchto notebookov je robená pre tzv.rozvojové krajiny, je dotovaná štátom. ich úroveň je na úrovni netbookov, nie je na náročné aplikácie a hry.