Bude herečka Scarlett Johansson ve filmu Ostrov co dávají v neděli na TV Nova plavat ? Umí Scarlett Johansson plavat?

Nejlepší odpověď
Syd

Myslim že tam plavat nebudou, akorát hodně utíkat. Po zadání „scarlett johansson swimming“ do google obrázků zříš jeden, kterej by mi tady možná ani nedovolili publikovat, avšak vypadá to na něm, že Scarlet skutečně plavat umí, nebo to alespoň zdárně předstírat. Abysis byl uplně jistej, našla bych si ten film „Až tak moc tě nežere“ – „He's Just Not That Into You“ a pozorně sledovala bazénovou scénu, a pakliže se bude skutečně zdát, že plave, stačí ještě pro jistotu několikrát zkouknout titulky, zda jí v tý scéně někdo nedubluje a jestliže ne, pak si můžeš bejt už celkem dost jistej, že Scarlett Johansson skutečně plavat umí

Další odpovědi
terry

Jasně že bude.

terkaprihodo

Už je to teda hodně dávno, co jsem tento film viděla a jestli tam plavou si úplně nejsem jistá. Nicméně myslím si, že herečka Scarlett Johansson určitě plavat umí. Jak zmiňuje Syd, důkazem může být film Až tak moc tě nežere. Osobně si nemyslím, že by tam za ni zrovna někdo zaskakoval. :)