dmatejek777

Bude GTA 4 dostupná pro Android?

Doplňuji:
Tedy jak ji dostat na Android?

Nejlepší odpověď
darius

Když to neví výrobci, jak to máme vědět my?

Další odpovědi
badisko

No ja pevne doufam ze nee …proc to si nechal pro sebe jen napovim ..mate PC a jeste to drtit na tabletech a telefonech ..to uz je vazne moc …ona ta realita zase neni tak spatna a ucit se ridit v realu je o mnoho lepsi nez ve HRE…jojo to rika ten pravej co je furt na odpovedich ze …:D…

Reuef

GTA III a GTA: Vice City jsou hry stare 11 respektive 10 let – tudiz nejsou moc HW narocne takze je po konverzi tablet/telefon utahne…GTA IV je stare teprve 5 let takze si jeste 5 let pockej a pak mozna vyjde na tablet…