unnamed

Bude ešte dosť jedla pre ľudí o cca 10–30 r.?

Je nás 8mld.,niekolko miliónov ľudí trpí hladom.. Ja sa chcem spýtať,či bude ešte dostatok jedlá pre ľudí (po „takmer“ celom svete) o cca 10–30r.
Nejak mi to nejde do hlavy,keď už teraz sme preľudnení,odkiaľ získame toľko potravy (prevažne mäso,prílohy(ryža atď.))
Jak to teda funguje ?. Každý deň sa na jatkach (po celom svete) zabije niekoľko stoviek/tisíc/de­saťtisíc ošípaných,kráv,ku­rat..Budu sa stíhať rozmnožovať ? alebo jak to je ?
Napísal som to „halabala“ za to sa ospravedlňujem.

Nejlepší odpověď
Šidlo

úprimne, je nás 7 možno 7,5 miliárd

  1. jedla je dosť – vyspelé krajiny vyhadzujú 1/3 jedla, rozvojové polku......a prečo? ľudia vo vyspelých krajinách sú poživačni, nezvládajú konzum a ľudia v rozvojových krajinách nemajú chladničky a konzervárne – proste sa im jedlo v tom teple ľahko pokazí
  2. predstavte si 90% tabakových plantáží sa zmení na zemiakové (bramborové) polia.....koľko ďalších ľudí to ešte uživí? no dosť
  3. už aj v rozvojových krajinách začínajú chápať čo je plánované rodičovstvo..­....všeobecne, hocikde na svete vzdelaní a bohatí ľudia si nepotrebujú dokazovať svoju hodnotu veľkým počtom detí a deti nie sú ich pracovná sila/jediný úspech v živote…menej detí, dobre opatrených

viete, ako sa chovajú slepice a prasatá? ľahko.....dos­ť ľahko

že ste vy videli nejaký poplašný americký dokument o preľudnení?

Další odpovědi
mosoj

V současné době má Čína 1 300 milionů obyvatel. Toto množství lidí bylo na celém světě v roce 1939 !!!!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-to-zastavit

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-stane-porusi-li-se-rovnovaha-zivota-na-zemi

Prostě silně se nad lidstvem smráká.

Agneta

Doufám že né:D

A jestli to Homo Sapiens zavčas nepochopí, tak bude za ty hříchy pykat:DDD