fanynek

Bude DVD recorder fungovat bez HDD a když budu HDD měnit jaké musím sehnat?

Odpovědi
Kepler

Vím jen, že existují DVD rekordéry bez HDD, takže teoreticky by fungovat měl. HDD slouží např. k nahrávání TV vysílání bez toho, že by bylo vypalováno DVD. Vyměňovaný HDD by měl být stejného typu, nebo být kompatibilní s konkrétním DVD přístrojem. Toto je ovšem obecné info bez záruky, přesnější získáš u výrobce, nebo autorizovaného servisu.

jáára

2 Kepler bude fungovat kterejkoliv disk pokud se tam vejde a bude správně naformátovanej…