postcd

Bude Buřinka snižovat úrok sazbu v 2014?

jakou máte úrokovou sazbu ročně u Buřinky stav. spoření? já mám 2%. Myslíte že bude v roce 2014 snižovat? Modrá pyramida mi právě snížila na 1% a nabízí 1,7% pokud prodloužím o 6 let, což se mi pramálo líbí vzhledem k míře inflace

Odpovědi
www

Toto není nejvhodnější stránka na zjišťování záměrů Buřinky. Ptal bych se proto přímo tam, respektive sledoval záměry dalších poskytovatelů a zhruba si vytvořil předpoklad.
Účet nemám žádný, nepotřebuji.

Pepa25

Smlouva o stavebním spoření má fixní úrokovou sazbu, i u té Modré pyramidy na staré smlouvy se dostává 1,7%, 1% platí jen pro nově uzavírané smlouvy. Pokud máš starou smlouvu nedospořenou do cílové částky, tak si ji drž.
A tak mimochodem, kolik myslíš, že je inflace?

eva.krizova@

JESTLI CHCETE, PISNITE, PORADIM ZDARMA A RADA, JE TO NA DELSI VYSVETLOVANI A CHCE TO ČAS, STAVEBKO JE ZASTARALY PRODUKT, VYUZIJTE AKCIE, DLUHOPISY, TERMINOVANE VKLADY, PODILOVE FONDY, JDE TO NSASTAVIT I KONZERVATIVNE

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.
Finanční konzultant

Broker Consulting, a.s.
Jana Šoupala 1, 682 01 Vyškov
mobil: 778 010 333
e-mail: eva.krizova@bcas.cz