kačírek

Bude amnestie 2011,nebo sse postaví nevé cely.

Nejlepší odpověď
zanet

těžko řict…

Další odpovědi
just.alex

musim rict, ze mam bohuzel pritele tez za mrizemi, ale zarizeni.. snazi se delat vsechno pro to aby mohl jit domu uz jen proto ze mame doma ted skoro pul rocni dcerku.. v minulosti udelal blbost pyka za ni ted a jeste mu prisel nemily dopis za to ze nenastoupil navic 9 mesicu.. a znam holcinu kterou skoro znasilnil chlap a jeho nechaly na svobode jenom s podminkou tak kde je spravedlnost??? a ono to s tou praci taky neni moc slavne treba on musi sit prosteradla za jedno ma 1,40 – 1,60, na den jich dostane maximanle 30 takze nic moc.. misto toho aby zaviraly vrahy nebo jak ste rekl davaly za ne smrt tak to ne.. misto toho vrazi behaji po ulicich, znasilnuji zeny.. a ti kteri se ponaucili porad smrdi v base…

anonym

Hlavne , jestli do Cech prijdou eura , tak pak zacnou krast i lide , kteri nikdy predtim nekradli. ☹ Tak to uz aby se zaclo rychle stavet. Amnestie neni reseni. Krast budou ti zlocinci pak stejne , kdyby je propustili na amnestii. Ale doufam , ze alespon male procento se ponauci … -iv-

anonym

poslouchal sem cca. před 2 měsíci telivizy a tam, že ČR má 22'000 vězňů a kapacity legálních věznic jsou na 18'000.
Ale co mě nejvíce zaráží-proč máme chudáčkům vězňům platit jídlo, pití, oblečení a střechu nad hlavou? Proč si na to sami nevydělávají? Je přece tolik prací, kde by se mohli naučit pracovat, tak proč jim to mmi máme platit? nám někdo dává něco zadarmo?
A proč jsou tak nízké tresty? já bych hned povolil trest smrti, to už si kde kdo rozmyslí, jestli bude zabíjet nebo ne