JENIFER

BUDE AMESTIE V ROCE 2013 ?

Nejlepší odpověď
Alesh

MAM PRAVO VOLIT

… už od 18 let 🙂
Doplňuji:
@beer: Co řešíš? 🙂 Co bys chtěl od Eržiky? 🙂 Půlka rodiny v diskriminále, tak je jí smutno, že ani netrefí do školy, a tak ani neví, jak správně napsat slovo „amnestie“. 🙂

Další odpovědi
quentos

MAM PRAVO VOLIT

slovo „amestie“ neznám

beer

MAM PRAVO VOLIT

Co je to za nesmyslnou anketu??? Ptáš se přece jestli bude amnestie a přitom nechceš slyšet ano/ne ap., navíc „mám právo volit“ má být podle tebe odpovědí..
Dávej si příště na pokládání otázek pozor – viz Kodex uživatel dole

Fienir

AT JE AMESTIE

Doplňuji:
Ano bude.

GM

Pro Alesh – škoda že ti za tu vtipnou odpověd nemůžu dát víc než jeden palec, díky za vylepšení nálady!