ano nym

BUDE 3. SVĚTOVÁ VÁLKA? A KOMUNISTI?

Doplňuji:
podle mě ano, bude válka. a ne 1. a komunisti podle mě nebudou. bude něco jiného. něco horšího.

Nejlepší odpověď
Roman71

ANO

Doplňuji:
Je předpovězená, nevyhnutelná a bude úplně poslední.
Chcete vysvětlení? Nebojte se a napište mi :)

Další odpovědi
fcoop

DOUFÁM ŽE NE

Je spousta lidí,kteří si celkem oprávněně myslí,že už dávno probíhá.

Připomněl jsi mi s. Gottwalda,který v době,kdy nebyl na pultech obchodů česnek a dostal otázku.......­..........„Bu­de česnek“?.....­..........řekl:­........„Ano,sou­druzi.Česnek bude ............ v brzku“.
A všichni ti,kdo chtěli česnek,jeli do Brzka.

dědapetr

DOUFÁM ŽE NE

Doplňuji:
Doufám,že lidi dostanou už rozum.

Elen5105

DOUFÁM ŽE NE

Doplňuji:
K čemu je válka? Přináší akorát bolest, doživotní následky, oběti, škody. Proč musí vůbec něco takového být? Války a boje přinášejí akorát škodu a žádný užitek.

mosoj

ANO

.............­.............­..........
Doplňuji:
Svět dělá vše pro to aby byla. Nebuďte ovečky. Viz. sestřelení malajsijského dopravního letadla. Provokace jako antentát v Sarajevu. Jednou se to povede.
Tento „člověk“ si nic jiného nepřeje. Impérium se mu hroutí pod rukama.
http://czech.ru­vr.ru/news/2014_07_19­/Obama-projednal-s-Merkelovou-a-Cameronem-dalsi-sankce-vuci-Rusku-4024/

www

SPÍŠE ANO

Vzhledem k tomu, že člověk jaksi nechce měnit svoje zištné myšlení, vidím to tak.
Půjde hlavně o základní zdroje, vodu, energie a potraviny.
To zvládne i bez komunistů ☹

talka

DOUFÁM ŽE NE

huxa

DOUFÁM ŽE ANO

Doplňuji:
Jako jediné to tu nebylo.

Wortygen

DOUFÁM ŽE NE

Nevíteto?

NE

Nebude! Já žádnou nechci! 🙂

anonym

proc si nominoval sam sebe?!

ano nym

ANO

jo, určitě bude.

ano nym

podle mě ano.