Bude 21.12.2012 konec světa?

Nejlepší odpověď
anonym

To záleží jen na lidech … můžeme si konec světa udělat třeba dnes večer. Někteří lidé tu moc mají, doufejme že jim nerupne v bedně.

Další odpovědi
Miroslavst

Zeptej se jestli byla amnestie, jak se napíše a co je to mascarpone a uvidíš, že pro tebe bude konec světa mnohem dřív :D:D
Ne, konec světa nebude, to právě začne ten největší fičák :D

aramah

Už je to jasné prý to už odhlasovali.

Jahoda

Tato otázka zde padla mnohokrát. Do modré vyhledávací lišty nahoře zadejte klíčové slovo a klikněte na „Vyhledat“. Vyjede Vám mnoho stejných otázek.

To je tak těžké, vyhledat to?

hanulka11

bylo už zde tolik otázek a diskuzí podívejte se na to
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­95&q=21.12.2012+ko­nec+sv%C4%9Bta&sa=Vyh­ledat

Pantata

Podle mayského kalendáře ano.Podle našeho ne -ještě máme hodně dluhů na splacení za naši vládu

Mousinek

Ti hodní to snad přežijou

oskar

Ano bude určitě!

poa.li

Toť otázka…

anonym

Snad ano,alespoň se už nikdo nebude ptát na konec světa.

bohunka1

Děláme zásoby a kopeme kryty, takže nás nic nepřekvapí:):)