Miroslavst

Bude 21.12.2012 am­nestie?

Nevíte jestli bude 21.12.2012 amnestie a jestli se při odchodu z vězení budou podávat pochoutky z mascarpone?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jistě že jo,,ale vzhledem k tomu, že bude konec světa, tak nevím kdo se toho dožije,,,,

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že ano, ale jen pro ty, kteří se tu ptají na tento datum 🙂

arygnoc

Nebude, byla by zbytečná.
Když tak, tak až 22. 12. 2012, jestli ji vůbec bude zapotřebí.

led

Jedine doma budete amnestovaný, môžte sedieť pri počítači, pýtať sa a odpovedať nám. 🙂

Terryle

Jedině v případě, že to bude středa.