ShaiMagal

Bublinková fólie – jakou stranou (bublinkami na zboží nebo obráceně)?

Mám takový hloupý dotaz, občas posílám nějaké zboží a mám klasickou bublinkovou fólii do které balím zboží. akorát nevím ,jestli bublinkami směrem na zboží nebo od zboží… hm? :)

Nejlepší odpověď
anonym

V zásadě je to jedno, ale bublinkami ke zboží je to lepší – opačná strana je tužší a lépe tak chrání i samotnou folii.

Další odpovědi
briketka10

mám bublinkovou obálku a tam
jsou ty bubliny venku, tak to zboží
zabal taky tak bublinkama nahoru..

Questman

Bublinkami samozřejmě ke zboží. Například proto, že na bublinkách izolepa nedrží tak dobře jako na ploché straně.
Pokud chceš podrobnější návod, nalezneš ho v odkaze :D

Zdroj: http://www.ehow­.com/how_7536024_bub­ble-wrap-instructions.html

cynique

V rámci rovnosti příležitostí bych to střídal od zasilky k zásilce.