Ella

BS Player – myslíte, že je to bezpečné?

Jelikož mi umřel počítač a mám teď díky reistalu Windows všechno pryč, chtěla jsem si stáhnout BS Player. Ovšem na stahuj.cz byly v recenzích, že je tam malware a podobné hnusy. Takže nevím. Nechci si stáhnout vir. Myslíte, že je bezpečné stáhnout si přehrávač z oficiálních stránek? Nebo to je stejné jako na stahuj.cz? Poradíte prosím někdo?
Doplňuji:
Myšák V: stačil by na to avast?

Nejlepší odpověď
rynek878

kdysi jsem ho používal,ale delší dobu už používám tento:

VLC media player 1.1.7
VLC media player vyniká především schopností přehrávat multimédia, jak hudební, tak i video formáty a to i s titulky. Přesto grafikou zrovna neoslní. VLC media player si poradí s velkým množstvím formátů a kromě toho mu není cizí ani streamování po síti. Software zbytečně neubírá systémové prostředky a tak se hodí i pro starší počítače a systémy.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/vlc-media-player/

Další odpovědi
quentos

já ho používám už delší dobu a bez problému. Jenom jedna technická – štve mě na něm to, že dělá dlouhé pauzy mezi stopami.

Myšák V.

Pokud máš kvalitní antiwir a další prográmky s tím spojené tak by neměl být problém.Po stažení nech prohledat složku antiwirem.Pokud v průběhu stahování program zachytí vir,upozorní tě.

Terryle

Docela dobrá alternativa je i KM-Player, já na něj přešla právě z BS playeru a přijde mi ještě lepší. A žádnej bordel si s ním nestáhneš…
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/