Stříbrný

BS Player - myslíte, že je to bezpečné?

Jelikož mi umřel počítač a mám teď díky reistalu Windows všechno pryč, chtěla jsem si stáhnout BS Player. Ovšem na stahuj.cz byly v recenzích, že je tam malware a podobné hnusy. Takže nevím. Nechci si stáhnout vir. Myslíte, že je bezpečné stáhnout si přehrávač z oficiálních stránek? Nebo to je stejné jako na stahuj.cz? Poradíte prosím někdo?
Doplňuji:
Myšák V: stačil by na to avast?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kdysi jsem ho používal,ale delší dobu už používám tento:

VLC media player 1.1.7
VLC media player vyniká především schopností přehrávat multimédia, jak hudební, tak i video formáty a to i s titulky. Přesto grafikou zrovna neoslní. VLC media player si poradí s velkým množstvím formátů a kromě toho mu není cizí ani streamování po síti. Software zbytečně neubírá systémové prostředky a tak se hodí i pro starší počítače a systémy.

Zdroj: http://www.slunecnice.cz/sw/vl c-media-player/

Další odpovědi:

Zlatý

já ho používám už delší dobu a bez problému. Jenom jedna technická - štve mě na něm to, že dělá dlouhé pauzy mezi stopami.

Pokročilý

Pokud máš kvalitní antiwir a další prográmky s tím spojené tak by neměl být problém.Po stažení nech prohledat složku antiwirem.Pokud v průběhu stahování program zachytí vir,upozorní tě.

Zlatý

Docela dobrá alternativa je i KM-Player, já na něj přešla právě z BS playeru a přijde mi ještě lepší. A žádnej bordel si s ním nestáhneš...
http://www.stahuj.centrum.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.