Avatar uživatele
SpeedyCZ

Brýle na blokování reklamy reklamy v reálném čase na ulici?!

Dobrý den, právě jsem narazil na super věcičku… http://chrome­adblock.com/fre­edom/

Je to ZDARMA!
Prý je to teprve ve fázi beta, ale jestli jsem pochopil, má to blokovat jakoukoli reklamu na světě, kdykoli, jakoukoli, prostě všechno…
Mám si je obědnat jako srandu, nebo víte co to je, či jsem to špatně pochopil? Děkuji…
Doplňuji:
Takže si myslíte že to byl APRÍL?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT, richard.p, Dom Tailor před 4770 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lenjička

To by bylo skvělé 🙂 Až takové vyrobí, určitě je chci!!
Mimochodem, naletěla jsem o Apríla na všechno (zateplení katedrály sv. Víta, nová móda – pytel od brambor), ale tohle už je trochu moc 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dom Tailor

Jo, tohle ale fakt existuje, žádnej apríl… Na čt2 o tom byl dokument… Místo reklamy to pak ukazovalo já nevim co, třeba poznámky, smsky, emaily a takové užitečné věci… Říká se tomu rozšířená realita (Augmented Reality) a dovede to třeba Nintendo3DS…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
funky

Po včerejším zhlédnutí dokumentu „Nakupuj dokud nepadneš“, kde jsou důsledky reklamy celkem důkladně rozebrány, by se mi tyhle brýlky skutečně hodily. Škoda, že to je asi fakt apríl. Už podle uvedené funkce „block TV ads“. Prostě je to nereálné… škoda ☹

BTW. Pokud dobře čtu tak jde o aprílový žertík společnosti, která nabízí software na blokování reklam na webových stránkách…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek