Zlatý

Brutus - znáte tuto kapelu? Chodíte na její konzerty? Jak se Vám líbí?

Manžel je její skalní fanoušek, dnes vezme karavan a jede... :-)
Doplňuji:
Díky za Vaše odpovědi.
Na Brutusu jsem s ním už několikrát byla, ale není to tak úplně moje krevní skupina. Hudba ano, Saša Pleska je dokonalej, ale manžel tam má desítky přátel, s kterými si chce popovídat a já si tam pak připadám ztracená, protože své přátele tam nemám a s jeho si nemám co říct. Navíc se většinou rozhodla nepít a řídit - a to si tam s pokročilou hodinou pak připadáte jako mimozemšťan. :-(
Takže ho vypouštím, udělám si večer sama pro sebe a on si to užije po svém. To je taky někdy třeba, ne? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Brutus už funguje strašně dlouho, poznala jsem ho v šestnácti, a to už je víc jak čtvrt století.Prý pochází někde od nás z rakovnicka.Na koncertech je pohoda, měla bys jet s manželem, Deli...

Další odpovědi:

Bronzový

Tak jsem si ted poslechl par jejich skladeb, nebot jsem je neznal a musim rict, ze muj salek caje to neni, ale umim si predstavit, ze po par pivech na nejaky zabave bych i radil a s nejakou partou lidi to muze bejt zajimavej zazitek
Ale odsouzeni jsem dalek, pac sam posloucham rap a to taky kde kdo nemusi.

Doplňuji:
Tak jsem si na jejich strankach poslech jejich album a musim rict, ze bych na ten koncert vyrazil taky. Souhlasim s BENYTOU, jed.

Bronzový

Brutus u nás občas hrál, jenže koncert stál oproti jiným zábavám dost peněz a tak jsme šly radši do hospody. Chodila jsem jen na rockové zábavy , discotéky mě nebavili , jsem rockerka. Jenže písničky od Brutusu se mi moc nelíbí. Na koncertu jsem z tohoto důvodu nebyla , kdyby měli koncerty do 130kč jako ostatní kapeli , tak bych možná šla (na zábavy jsem chodila hlavně jako studentka ,z našetřeného kapesného)

Zlatý

Na Brutus jsem byl někdy před 25 lety.Bylo to na zábavě v Postoloprtech a bral jsem to jako takovou pivní legraci.Poslouchám spíše zahraniční rockové kapely.Jenom si pamatuji že jsem přirovnával hráče od Brutusu který hrál na klávesy a zpíval k Samu Hawkinsovi z Vinnetoua.Byl mu moc podobný.:-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.