N0Name

Nevíte co může naznačovat neustále brnění v koleni??

Posledni dva dny citim v pravem koleni jakesi brneni a obcs i citim neco podobneho jako kdyz citite tlukot vlastniho srdce. Bolest necitim zadnou ani pri sportovani. Nevite co to muze byt? Nebo k jakemu lekari mam zajit? Diky

Odpovědi
cochee

Vzhledem k tomu, že zde neradívá žádný lékař, je diagnostika amatérů na dálku naprosto nevhodná a irelevantní. K lékaři běž rozhodně ke svému všeobecnému, protože i kdyby bylo jasné, ke kterému specialistovi máš zajít, tak tě pravděpodobně bez doporučení od všeobecného lékaře nevezme.

martin21000

Jedna z mála pravděpodobných diagnóz může být nedostatek hořčíku, v každé lékárně určitě nějaký najdeš. Ale jistější bude ten doktor.