Kai

Brnění palce na noze po ošetření zarůstajíciho nehtu

Včera jsem šla po 14 dnech hnisani na chirurgii, dostala jsem injekci a co dělal pan doktor to nevím.. v pondělí jdu na prevaz a nohu mám mít nahoře.. to jsem moc nedodrzovala dnes a teď to strašně brní .. teď mám nohu nahoře, ale nepomáhá. Nějakou radu nemá někdo?

Odpovědi
Quimby

Když to dělali mně, tak mi kus toho nehtu odřízli. Pak to taky brnělo, ale nic s tím neuděláš. Nech tu nohu nahoře, nepokoušej se to škrábat nebo tak něco a zkus to nějak vydržet.

anonym

Nech nohu nahoře – a vydrž.
😉