Pokročilý

Brňáci, jaké rádio u vás posloucháte?

Dobrý večer,
dneska jsem zažila nádherný pocit, který ve mě utkvěl a nemohu se ho zbavit. K nám zámek, na Vysočinu, přijel postarší manželský pár se svým synem, kteří říkali, že jsou z nějaké vesnice blízko Brna. Řeknu vám, už strašně dlouho jsem nazažila tak moc příjemné lidi, jako byli tito dva. S každým jejich slovem z nich čišela láska a pohoda. Byli zkrátka strašně milí a úplně mě vytrhli z koloběhu každodenního života, že jsem se zastavila a uvědomila si, že svět ještě není úplně ztracen, pokud ještě existují takoví lidé. Prostě mě úplně dostali a naplnili úžasnou pozitivní energií. :-)
Už na místě jsem jim poděkovala, ale stejně bych se chtěla o tu nádheru ještě podělit. Napadlo mě, že lidé v tomto věku často poslouchají rádia-písničky na přání apod. U nás v regionu asi nejvíc frčí rádio Blaník, Radiožurnál(což podle mě poslouchají lidé v tomto věku(60-70 let).
Jen mě zajímá, jestli je nějaké takové podobné oblíbené rádio v okolí Brna, které bych mohla zkusit. Je mi jasné, že ta šance, že to uslyší je více než malá, ale zkrátka mám strašnou chuť to nějak poslat dál, i kdyby to mělo potěšit a zamyslet se nad životem nějakého jiného člověka :-)
Potkali jste také někdy také nějakého člověka, který na vás tak silně pozitivně zapůsobil, ačkoliv ho vůbec neznáte? Díky

Odpovědi:

Pokročilý

proglas

Zlatý

Já poslouchám rádio magic - http://www.magicbrno.cz/

Lidé v tomto věku by mohli poslouchat třeba Český rozhlas Brno
http://www.rozhlas.cz/…

Jinak když takové příjemné a milé lidi občas potkám,jsem za to moooc ráda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.