Briketka10 je opravdu „zlatá“ ? Nezaregistroval jsem žádné ovace a gratulace!

Doplňuji:
Pokud jsem přišel z křížkem po funuse,je to můj šlendrián.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem ostuda.Gratulace Briketce ! Tady tedy nebyla skromnost na místě…:D

Další odpovědi
briketka10

všem moc děkuji za palečky, které mě dovedly až sem a doufám, že ty moje vtípky a legrácky vám nevadí..
mám vás moc ráda :)
ad quentos, jak jsi to myslel s tím chlubením ??
to jako, že sem měla napsat „ó mám zlato já sama to snad néé“
už bych byla smazaná natotata to si piš..
Doplňuji:
Všem ovšem děkuji též za gratulaci..

tom004

Tak to rád gratuluji.
Doplňuji:
Nezoufej. Pokud je to tak,nejsi sám. 🙂

Drap

Připojuji se ke gratulacím a upřimně přeji mnoho dalších úspěchů

anonym

Také se připojuji ke zlaté gratulaci a přeji další příjemné a naučné dny na Odpovědích.

quentos

Tož to gratuluju. Když vona se ani nepochlubí ;{))>

arygnoc

som si tiež nevšimol, sypem si popol na hlavu.
samozrejme sa pripájam ku gratulantom.

vlk samotař

To mi zase něco uteklo: gratuluji.

iceT

Já taky,já taky chci pogratulovat,takže se připojím ke gratulaci.....

Damiana

Upřímně Ti blahopřeji Briketko! Ta kóča, podle níž sis dala nick, by na svou paničku byla určitě moc hrdá (a jistě je!). Pořádně to oslav – což takhle dát si pár uzených ocásků a pivko? 🙂
Jen tak dál, jsem Ti (skoro) v patách"! 🙂

david22

Také já se připojuji kegratulacím.

anonym

Vsechno nejlepsi Briketko, hodne stesti a zdravi.
🙂

bolak

Jak je to možný? A není to podvod? Nemá tam vo nulu víc?

Nojo, tak je to asi pravda, halt už to není ta malá holčička co si strkala do nosu figurky z člověče nezlob se…

terry

Teď jsem to zjistila a také se přidávám ke gratulaci.

anonym

Briketko, včera večer jsem se ještě na Tvoje bodíky dívala a odhadovala jsem to na dnešní večer. Chyba lávky – povedlo se už kolem poledne.
Takže co s tím, když přicházím s gratulací s takovým zpožděním? Snad jen to, že Ti z celého srdce přeji hodně štěstí a úspěchů mezi zlatými. Ať se Ti daří dobře a ať Tvé otázky a odpovědi přinášejí všem spoustu ponaučení a radosti. A hlavně ať Ti vydrží Tvůj humor a entuziasmus.

pizlicka

briketko,ty mila osubko,moc ti to preji!zlatíčko.

anonym

Ajta! Po návratu z víkendu tolik slávy?
Takže další v řadě gratulantů (máš hned tuplované jubileum, kromě zlata rovnou i 40. zlatá ve zdejším žebříčku).

pusinka50

Jéé, já tohle vůbec nesleduju, tak to taky moc a moc gratuluju, jen tak dál a ne že se teď začneš ulejvat. 🙂 🙂

aramah

Briketko moc se omlouvám ,už jsem tě nějaký čas hlídala a tys mi zlatíčko proklouzla mezi prsty.
Velikánská gratulace a zústaň minimálně do dalších desetitisíc bodíků 🙂

hanny 2

Briketko,dodatečně moc gratuluji!!!Poz­dě,ale přece.......nebyla jsem tu......!!!

briketka10

annas,
ve tvé odpovědi je odkaz na lištu a gratulace od
barbakana k mýmu zlatu a zas jsem se pobavila,
jak mi přál bolak, že už nejsem ta malá holčička
co si hraje s člobrdem a pak jak jsme si psali v
diskuzi no to se tady válím zase smíchy až se za
břicho popadám a tenkrát si pamatuju, že byla ta
jeho gratulace vymazaná a zrovna mi zemřela moje
kočička Briketka a já chtěla z odpovědí nadobro
odejít požádala jsem adminy, aby tu gratulaci dali
zpátky a zároveň jsem přeci měla celý týden problém
z heslem a jmenovala se tsarbombina to bylo hrozný :(

annas

To byl jen náhodný výběr, jak mně gratulace naskočily. Vzpomínám si, že tehdy zmizelo víc gratulací.

bolak

  • iv-: chci ti odpovědět na tůj poslední příspěvek, ale bohužel, Dr.Axl se vrátil a už zas není kam :D :D

Né, nejvíc se mě líbí, jak vždycky když je nějaká otázka, a je tam 10 příspěvků, tak Axl, vždycky obrovským obloukem objede mě, drapa a barbakana a všichni ostatní dostanou boda :))
A taky to, jak ta otázka hledá se pachatel vmžiku zmizela, když se opět Dr.Axl přihlásil po 20 hodinách na web.
A čemu jsem se ještě zasmál, jak tu hned veřejně napsal že tu celý víkend na odpovědích nebyl, aby nám bylo jasné že on není ten proslulý mazal, a přiom v neděli ráno tu od něho dostalo pár odpovědí palec :))

tak nevím co si o tom mám mylset…

vagra

Bolaku, co jiného lze čekat od / všechny ostatní svým intelektem převyšujícího/ mystifikátora ?:-D

bolak

Nojo, ale třeba že ocko píše jednu krávovinu za druhou, to mu nevadí. Otázky jako „dneska je tu ale zima“ nebo „taky se stváte díky michalovi dobrými plavci“, to nechává bez povšimnutí, ale když já se zeptám, jestli může nedostatečný žvýkání stravy způsobit člověku v budoucnu nějaký trávící obtíže (regulérní dotaz), tak to se hned maže.

Ale možná je to tím že má na ni teď spadeno. Co sem slyšel tak to prej začíná vždycky stejně, vybere si nějakou starší oběť, začne ji chválit, podlejzat, dávat ji palce za nic, pak se rozhoupe a nabídne se, že jí s něčím vypomůže (odvoz, stěhování, oprava elektrospotřebiče) a když ho ta osoba s díky odmítne, tak je zle a začne jí tu veřejně urážet. A to tu před půl rokem psal, jak si ho pořád ženský zvou do bytů, že jdou po něm jak slepice po flusu, a přitom, pokud místní šeptandy nepřehánějí, to spíš vypadá že je to loudil.

vagra

Vystihl jste přesně mazalovu podlézavou taktiku. Bohužel, asi má u admin.„strýčka“, který nad ním drží ochranou ruku. Jinak by za to, jak tady uráží lidi, kteří se nedokážou bránit, měl už dávno uzamčený účet.

Sůwa

K tomu není co dodat 🙂

briketka10

:o :O :) :D

johana 56

Srdečně gratuluji a děkuji.

briketka10

Děkuji moc johano, moje mamka se jmenovala Johanka, ale to jméno není bohužel v dnešním kalendáři přáli jsme ji tedy na Johanu i na Hanu slavila vždy 2× v roce, ta se měla co :)

johana 56

Briketko,výborný nápad,děkuji.Jako vždy užitečná odpověď.

briketka10

ale to je dobrej nápad -iv- celý víno tady máám jupíí nikam nespěchám, ale kdo mě tady bude sbírat po zemi až se svalím a budu se tu kutálet ha :)

anonym

Briketko , ne aby jste se nam dnes ze sameho stesti Vozrala !
Ja vam tak zavidim .. ja uz jenom 9900 bodu a jsem taky zlata , heeec ! :-p

  • iv-

anonym

  • ivII – Ja to mám k biketke bližšie, musím doháňať menej bodov… heč! :-b

Briketke blahoželám zlatu

briketka10

živote díky díky – nestíhám to tu sledovat to vínko mi vlezlo trošku do kebulky ták také moc děkuji za všechny dosavadní gratulace :)

anonym

V tom prípade si dávam záväzok:
dobehnúť a predbehnúť!

briketka10

bolaku já ne to moje ségra snědla žlutou naši ji posadili na nočník a čekali..
nevím, kdy vylezla, ale hned napoprvé to nebylo :))

bolak

dyť ste z jednoho vejcete, tak je to snad jedno která ne?
ale umím si to živě představit, jak to z ní vylezlo, rodiče se na sebe tak podívali, obejmuli se, měli z toho obrovskou radost, a pak se otočili směrem k nočníku a ségra už ji měla zase v sobě…

briketka10

no ale to se nesměj, jednou nás mamka nechala obě na nočníku jo, vrátila se z nákupu a měla vymalováno, od tý doby jsme seděly na takových vyšších stoličkách a ani se nehly, a ségře móc chutnali pavouci a písek :))

annas

Briketko, gratuluji. Moc sem nechodím, takže jsem ráda, že jsem postřehla barbakanovu odpověď.

anonym

… snad otázku,ne?! 😁

annas

barbakane, díky. Ano – otázka s gratulací.

briketka10

Annas díky, díky moc :)