quentos

briketka10: a stejně to nefunguje…

nevíte, co se děje? žádost o přidání kontaktu schválena, a stejně mi to po klepnutí na Odeslat hlásí „zprávu není možné odeslat“…
Doplňuji:
zkusil jsem kontakt odebrat a znovu přidat…

Nejlepší odpověď
briketka10

mě to jde jinak problémy mám i s Aramah, když na sebe nemáme jiný kontakt ani e-mail, tak nám to prosím nemažte ..
mravokárci
Doplňuji:
já jsem klikla na tvé přidání – zkus mi napsat ..

Další odpovědi
bolak

Když sitě přidá i briketka do svýho harému, tak by to mělo jít. Musíte být vzájemně propojeni (doufám že to nebude smazáno jako příliš vulgární).

manon

Prosím poraďte: Když si mne někdo přidá do kontaktů, zároveň je následovníkem? A když si mne z následování vyškrtne, kontakt zůstane? Je funkční?

bolak

já bych ti rád poradil, ale mám strach, moje rady jsou zhoubné, už mi opět začinají mizet odpovědi :)))

briketka10

vidím, vidím a co na ní bylo závadného netuším mám se smát, nebo brečet :(

manon

Dík – už jsem došla k odpovědi jinou cestou :) Takovou nezhoubnou odpovědí :)

briketka10

teď už by to mělo jít mám tě jak v kontaktech i v následovní­cích :))

quentos

jj, teď to jde :{)> díky

anonym

briketko, klídek mám kontakty ze zájemců o sraz na většinu uživatelů nebo na lidi, co mají další spojení, takže pošlu quentosovi kontakt, aby se s tebou domluvil napřímo. Vnitřní pošta často blbne, chyba není na vaší straně, ale ve výpadcích nedokonalého programu.

briketka10

koukám na tvůj profil a hle juknul na mě mejlík za chvilku napíšu něco mě napadlo :)

briketka10

mě to jde jinak problémy mám i s Aramah musíme se nějak domluvit v nápovědě jsem se nic moc nedočetla..