Petra02

Nevite nekdo o nejake brigade kdekoliv v zahranici kde neni potreba cizi jazyk?

nevite nekdo o nejake brigade kdekoliv v zahranici kde neni potreba cizi jazyk? vim ze bude tezke neco najit ale snad se podari (uklizecka,po­kojska,pom.si­la v kuchyni, udrzbar, prace na farme atd.)

Odpovědi
Ňuňátko

V Německu v McDonaldu.
To by si se naučila jen pár slov…
Znám holky které tam byly na brigádě a byly spokojený… 🙂

ivzez

Jak se budete domlouvat se zaměstnavatelem, pokud Vám nevyplatí sjednanou mzdu? Co u lékaře, v obchodě, … Chcete být v cizině na někom závislá? Nedoporučuji jezdit pracovat do zahraničí bez komunikativní znalosti jazyka zvolené země.