vevinka007

Brigáda v Olomouci, pište!!;)

Nevíte někdo o nějaké fajn brigádě v Olomouci? Od 15ti let? Za nějaký slušný výdělek?
(Ne prodávání magnetků!)

Odpovědi
Michal Kole

Problém je spíš, že ti zaměstmnavatel nemůže dát „hmotnou odpovědnost“ a si pro něj riziko, že mu zpronevěříš peníze.

Háček je v zákonech.

Když máš hmotnou odpovědnost podepsanou, tak zaměstnavateli stačí říct, že jsi udělala manko a ty prakticky nemáš možnost jak dokázat opak, protože zaměstnavatel nemusí nic prokazovat a ty jen musíš platit.

když hmotnou odpovědnost nemáš podepsanou tak ti to zaměstnavatel musí prokazovat, tudíž má víc práce.