gracy

Brigáda v callcentru? Fakt taková hrůza?

jsou brigády v callcentrech fakt tak strašné? Byl někdo u Proveonu a může mi o tom něco říct? Jsem už zoufalá, nemůžu žádnou brigádu najít a tohle se jeví jako jediná možnost.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Spíš je to nápor na psychiku, když Vás někdo vytáčí a furt musíte být nad věcí a ASERTIVNÍ.

Pro méně znalé cizích slov vysvětlím, že asertivita je opak agresivity, tedy vše řešit slušně, diplomaticky a ne se porvat nebo na zákazníka zařvat do telefonu několik vulgarismů.

Někteří zákazníci si úmyslně „pletou“ callcetra, která jsou zdarma s porno linkami.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.