Brigáda po skončení střední školy a před nástupem na vysokou školu

Dobrý den, dcera v červnu maturovala a ukončila studium na střední škole. Byla přijata ke studiu na vysoké škole, kde se v červenci zapsala a kam v září nastoupí. Našla si brigádu na 2 měsíce. Můj zaměstnavatel mi řekl, že nemám nárok na úlevu na dani (jako dosud), protože dcera pracuje..a ona že nemá nárok na úlevu na dani jako student. Chci se zeptat, jestli je to skutečně tak a můj zaměstnavatel postupuje správně. Děkuji

Odpovědi
verka

Jakmile dcera pracuje, nemáte nárok. Vím, že jsme museli mít v září potvrzení, že syn nebyl o prázdninách na brigádě.