Pokročilý

Brigáda: Plnění oblálek propagačním materiálem - máte s tím někdo zkušenost??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdysi dělala něco podobného jedna známá, a velice brzy to vzdala. V žádném případě nečekej nějaké zbohatnutí.

Další odpovědi:

Jo, docela monotónní makačka. Buď se letáky vkládají na automatické balicí lince, tam se jen doplňují zásobníky a na různých kontrolních bodech se odebírají a kompletují balíky ve fóliích. Další varianta je vlepování kupónů na přesné místo přesné stránky. A konečně u různých dívčích časopisů se přikládají různé rozměrnější propagační předměty před obalením do fólie.
Obdobně probíhá i tvoje vkládání do obálek, dřepneš si s ostatními k dlouhému stolu a strkáš a strkáš do zblbnutí, dokud ti nepísknou pauzu.
Většinou tam jsou ukrajinci, co ještě ani pořádně neumějí česky a další ti nejposlednější z posledních.

Bronzový

obdobnou práci jsem také nárazově dělala - nejdříve jsem ji vždy zkoušela cca hodinu přímo na dílně a pak jsem si ji teprve mohla odvézt domů a za 1-2 dny odvezla zpět. Většinou se na vše chvátalo, nebylo možné nechat si ji doma týden a při chvilkách pracovat.

Byla to slušná dřina - konečky prstů jsem měla zničené od lepidla, do obálek se vkládal leták (ten se nejdříve složil) a vzoreček, pak se obálka zalepila. Když jsem odměnu přepočítala na hodinu, vyšlo mi Kč 33,- :-)) a to jsem fakt makala bez přestávky několik hodin a nepočítám cenu za benzín, protože firma sídlí cca 15 km od bydliště (cesta pro práci a zpět, odvoz hotové práce a zpět, za měsíc pro odměnu a zpět - peníze na účet neposílají). Rozhodně jsem si chtěla tuto manuální práci vyzkoušet tak toho nelituji, ale zbohatnout se na tom nedá v žádném případě.
Byla to pro mě změna od práce v kanceláři.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.