martanius

Brigáda – plnění obálek za 4.9 Kč za obálku

Dobrý den. Rád bych si něco přivydělal a našel jsem tuhle zajímavou brigádu na doma.

http://www.manualni-prace.cz/

Chtěl bych se zeptat zda s tím má už někdo zkušenosti a zda je toto normální, myslím tím zda jsou tyto způsoby přivydělávání obvyklé nebo je to nějaká blbost.

Dávají 4–9 – 10 Kč za obálku, prý to posílají poštou materiál já to mám zabalit to obálek a poslat jim to zpět a oni mi obratem pošlou peníze.

Podle nich mi za naplnění 1200 obálek dají až přes 11 000Kč, což je hrubá mzda mé matky za těžkou práci v Albertu, proto mi to přijde divné.

Já jen abych neskončil v nějakých, lidsky řečeno, sračkách a ještě bych se rád zeptal zda v tom není nějaký háček.

http://www.manualni-prace.cz/podmin­ky.php

Děkuji za odpověď.

Doplňuji:

Děkuji všem za odpoědi (nevím jak odpovídat normálně, tak upravuji otázku). S tou brigádou nechci mít nic společného ani s jinou podobnou. Našel jsem firmu podle iča.

http://rejstrik-firem.kurzy.cz/74855093­/tomas-velcl/statisticky-urad/

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Je to podvod. http://podvod­nefirmy.cz/do­maci-prace/

Další odpovědi
Michal Kole

Oni chtějí hlavně:

„Pro zaslání registračního balíku je potřeba uhradit jednorázovou vratnou zálohu 790,–Kč. “

http://www.manualni-prace.cz/regis­trace.php

Ve smlouvě určitě bude nějaký „háček“ kdy ti to nemusí vracet

ahold

Tady koukni na zkušenosti lidí, kteří na to naletěli.http://www­.workline.cz/Na­bidky/Podvodne-prace-z-domova.aspx

anonym

Jediná ahold vložila skutečně užitečný a naprosto věcný odkaz.

Pro všechny ostatní potenciální důvěřivce, kteří mohou snadno nalítnout na okrádající podvody, stačí 3 jednoduché zásady:

  1. Seriózní firmy nikdy nevyžadují žádné platby předem. Jakmile někdo chce zálohy, nebo odkazuje na předražené telefony začínající 90… apod., vždy to smrdí a čouhá z toho na 100 honů nějaká habaďůra.
  2. Než se vrhnete do náruče nějaké pofidérní agentury, je nezbytné si ověřit její věrohodnost a kredit na internetu (živnostenský rejstřík, registr dlužníků, web podvodné firmy. reference klientů apod.)
  3. Před bezhlavým ptaním stačilo jen zde na webu nahlédnout na shodné otázky, je tu už dokonce 35 500 odkazů – viz níže:

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pr%C3%A1ce%20z%20do­mova

Proto má být tento portál především poradnou, jež má lidem pomáhat a ne plytkým chatem, na nějž to v poslední době mnozí kecalové zahnojují.

lukas.zmizik

No já nevím, příjde mě to divné. V Německu jsem na veletrhu viděl stroj, který by zvládl naplnit těch 1200 obálek za asi deset minut. U nás ten stroj budou mít ve větších tiskárnách též. Pokud to ta firma potřebuje ve velkém, což asi potřebuje, pak by mě zajímalo, když si ty materiály nechá tisknout, proč si to rovnou nenechá zabalit. Vyšlo by je to určitě lacněji. A z toho usuzuji, že to bude nějaký podfuk.

anonym

Toto je činnost, kde po Tobě budou chtít zaplatit „startovací balíček“. Cena se pohybuje od 600 do 700 Kč podle kanceláře. Až zaplatíš, tak Ti pošlou reklamní materiály, které budeš smět Ty rozeslat na adresy, které si sám opatříš. K tomu, abys to mohl rozeslat, potřebuješ nabízet „výborný a snadný přivýdělek“.
Mně ta paní z Teplé také nejdřív nechtěla sdělit, jak tohle svinstvo funguje. Potom mi tvrdila, že vždy přes zimu je to bezvadná práce a že vydělává opravdu slušně.
Jestliže na to máš žaludek a chceš stejným podrazáckým způsobem podvádět další lidi, kteří si potřebují přivydělat, tak to zkus. Já bych spíše na síť, která takovým způsobem lže a podvádí podala žalobu za podvod.

pusinka50

Je to skutečně podvod, mám to už mockrát ověřené, obálky posíláš na kontakty, co si seženeš a materiál si platíš. Nikdo ti dnes nedá nic zadarmo, na to pamatuj…

anonym

No neviem.
Asi by som do toho neišiel.
Som niekde videl video, ako Vietnamec plnil takého obálky a naplnil ich za minútu 25 včitane zalepenia.
Tam bude nejaká habaďúra

Epson

Je to podobny jako roznáška novin s tim rozdílem že plnění obalek je podvod ;) .. Nikdy nejdi do brigády,kde po tobě chtějí peníze aby si začal ikdyby to bylo blby pade ;)).. K tech letakum no .. delal sem to pul roku nejak .. Jako brigada ti to přijde zajimavy ale děláš za 50Kč/h ..a roznáška by ti měla trvat 2 hodiny a to mas i ve smlouvě takto daný-že pracuješ 2hodiny a tim zpusobem ti davaji vyplatu .. tedy 100 za jednu roznášku a můžeš mít i 6 druhů novin po 300ks jako já ..:X .. seknul sem s tim kvuli času taky a hlavně .. kdyz sem toho měl fakt hodně tak sem měl dostat přidano ..10kč max ale! ..muj prumerny vydelek za mesic byl cca 400,–Kč a když byl dobrej měsíc i 800Kč .. ale potom sem už přestal s tímhle ;)..