sarach123456

Brigáda od 14?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli je možna brigáda od 14,přes internet napr.vyplnovani dotazníků atd. Dekuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Legálně pracovat se v ČR může od 15 let. Taková otázka už tu byla mnohokrát.

Další odpovědi
ivzez

Zaměstnání až od 15 let a po splnění povinné školní docházky
(musíš splnit obě uvedené podmínky, bez nich tě nikdo nesmí
zaměstnat.

Pokud jsi nadaná, přicházela by se svolením úřadu práce
v úvahu umělecká činnost dítěte.

Jinak se jedině poohlédnout v sousedství,
jestli někdo nepotřebuje výpomoc, sběr, …

Michálek1245

Určitě nelze. Legálně lze pracovat od patnácti let. Takže chvilku počkat a pak mrknout na nabídku brigád třeba tady: https://www.hit­prace.cz/ a pak si dej ještě pozor, jestli to není práce v noci nebo s penězi. Tam jsou ještě další regulace a můžeš to dělat až od osmnácti. Ono pro ty patnáctileté se moc možností nenabízí, to je bohužel fakt. Možná někde vyrovnávat zboží.