Elenka

Nemáte někdo nějakou ověřenou brigádu domů??

Chci se zeptat, jestli nemáte někdo nějakou ověřenou brigádu domů – kompletace propisek atp. (Plzeňský kraj) Pokud ano, moc prosím o odkaz :) Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Nic takového – pokud chceš výdělek, neexistuje.
Jde o ´podvody´, kdy si např. ty propisky koupíš, zkompletuješ – a musíš si je i sama prodat.
Uvědom si, že takovou práci zvládnou automaty mnohem rychleji a levněji – proč by někdo platil pomalého a drahého člověka? A poštovné k tomu?
Na shánění takových „brigád“ se vykašli – a nauč se něco, co budeš moci ´prodat´ – třeba programovat.
😉

Další odpovědi
huxa

doplním mowlu-existuje, ovšem jsou obvykle velmi úzké termíny (třeba ti to dojde večer a musíš pracovat dlouho do noci, abys to měla další den hotové), a téměř vždy jsou za to směšné peníze (v přepočtu kolem 20Kč/hod)