Kemily

Brazilský keratin, nejaké zkušenosti někdo?

Ráda bych vyzkoušela brazilský keratin, ale bojím se spálení vlasů apod. Máte zkušenosti? Co doporučujete?
Doplňuji:
mowla: Díky, to potěší :D ale já bych opravdu něco jako je BK chtěla, v případě že to alespoň trochu účinkuje. Mám „afro“ což mi zrovna dvakrát nevyhovuje. V létě je mi vedro a žádnou parádu z toho taky nevytvořím. A když už si je obarvím, není poznat rozdíl…

Odpovědi
anonym

Zkušenost nemám…
Ale veškeré takové přípravky mají pouze tři ´stupně´ fungování:

  1. marketingová massage naláká holky na naději (ať už jakoukoli)
  2. holkám je z peněženek ´vytažen´ patřičný obnos
  3. holky jsou zklamané, že ´to´ nefunguje (a už koukají po něčem dalším)…

;-D
Doplňuji:
…„v případě že to alespoň trochu účinkuje“…
No jo – já si právě myslím, že to nefunguje…
😉
Ale vyzkoušej to – a pak napiš výsledek.

arygnoc

tak urobte z toho „afro“ prednosť.

„vlnenie“ vlasov (akékoľvek) je dané štruktúrou vlasu, ktorá je pre danú osobu (ale napr. i etnikum) špecifická, nedá sa teda meniť bez poškodenia vlasu.

žiadna „prírodná“ metóda neexistuje, to ako by ste niekomu sľubovali, že mu citrónom (samozrejme špeciálnym a za špeciálnu cenu narovnáte nohy do O (X).

urobte z údajného „nedostatku“ prednosť, čerpajte z predl§h, napr. https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=afro+%C3%BA%C­4%8Desy&safe=of­f&client=fire­fox-a&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&channel=sb&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=j2wKU5bO­EcvY7AaD9oCAAw&ved=0CCYQ­sAQ&biw=1228&bih=889