luciii133

Bratr mě ignoruje!

Mám staršího bráchu, který je starší o 4 roky a znám ho pár měsíců. Jednou jsme se viděli a jinak si spolu psali na facebooku, asi čtyřikrát týdně. Potom najednou zničeho nic přestal odepisovat. Vždy, když jdu na facebook, on se hned odhlásí. Co mám prosím vás dělat? Opravdu mě ignoruje? Co se mohlo stát? Moc děkuju… :'((

Nejlepší odpověď
Drap

To musíš vědět především ty, co se mezi vámi dvěma mohlo stát. Tady odpověď, která by záhadu vyřešila nečekej.

Další odpovědi
ivzez

Na tuto otázku ti může opravdu odpovědět jenom tvůj bratr.

My jej neznáme, nevíme ani, co jste si na FB psali,
nevíme, jestli ses ho nemohla něčím dotknout, …

Napiš mu (i na FB mu můžeš poslat zprávu, nepiš mu na zeď)
a zeptej se ho, co se změnilo, proč s tebou nechce komunikovat.

Třeba jen má obtížnější období,
a nemusel si uvědomit, jak to
na tebe může působit.