Avatar uživatele
Psychotic

Bránili byste tento stát před invazí?

Vítali byste povolávací rozkaz k obraně státu a hrdinně se postavili nepříteli nebo byste balili kufry a vypařili se někam, kde vám nehrozí akutní otrava olovem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, England1522 před 3313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

To záleží na okolnostech. Pokud by NATO splnilo své závazky, neměl bych problém narukovat. V opačném případě (a kdyby se obrana zdála marná) by bylo rozumné sbalit kufry a odejít někam, odkud by se dalo začít bránit (stejně jako na začátku druhé světové války).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Tak především: ..náš stát před invazí! Tuším, že existuje něco jako všeobecná branná povinnost podle které se musí povolané osoby neprodleně dostavit na určené místo.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kdepak, já mám modrou! Zůstal bych v atomových krytech a vyhazoval PS, Senát do přímé palby!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nebránil,bránil bych svou rodinu.Stát ať si chrání ti,kteří ho rozkradli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
e1232851@trb

to jsou otázky … NE … přidal bych se potom na stranu vítěze :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Tahle otázka u nás nepřichází v úvahu. My nebojujeme. Máme schopnost se s nepřítelem vždycky nějak dohodnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

Stát ať si chrání ti, kteří ho rozkradli.....já mám sbaleno ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jsem zastánce prevence ..já mám sbaleno ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
England1522

Já si myslím že i když v parlamentu je korupce a zlodějíčci tak tohle je domov českého národa, protože český národ je velmi starý a myslím že i když by se to vše zdálo marné tak jako čech by měl jít k hranicím i když ví že umře ale aspoň umře za vlast. Já popravdě více nadržuji jiným státům ale když by se něco dělo tak i tak vstoupím do české armády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
silesnet

Radši ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mimozemšťan

Stát ať si chrání setapouch…přidal bych se potom na stranu vítěze

před 3313 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek