Psychotic

Bránili byste tento stát před invazí?

Vítali byste povolávací rozkaz k obraně státu a hrdinně se postavili nepříteli nebo byste balili kufry a vypařili se někam, kde vám nehrozí akutní otrava olovem?

Nejlepší odpověď
setapouch

To záleží na okolnostech. Pokud by NATO splnilo své závazky, neměl bych problém narukovat. V opačném případě (a kdyby se obrana zdála marná) by bylo rozumné sbalit kufry a odejít někam, odkud by se dalo začít bránit (stejně jako na začátku druhé světové války).

Další odpovědi
dudu

Tak především: ..náš stát před invazí! Tuším, že existuje něco jako všeobecná branná povinnost podle které se musí povolané osoby neprodleně dostavit na určené místo.

anonym

Kdepak, já mám modrou! Zůstal bych v atomových krytech a vyhazoval PS, Senát do přímé palby!

Rocker

Nebránil,bránil bych svou rodinu.Stát ať si chrání ti,kteří ho rozkradli.

e1232851@trb

to jsou otázky … NE … přidal bych se potom na stranu vítěze :D

Hlada

Tahle otázka u nás nepřichází v úvahu. My nebojujeme. Máme schopnost se s nepřítelem vždycky nějak dohodnout.

Mimozemšťan

Stát ať si chrání ti, kteří ho rozkradli.....já mám sbaleno ;q

zjentek

jsem zastánce prevence ..já mám sbaleno ;q

England1522

Já si myslím že i když v parlamentu je korupce a zlodějíčci tak tohle je domov českého národa, protože český národ je velmi starý a myslím že i když by se to vše zdálo marné tak jako čech by měl jít k hranicím i když ví že umře ale aspoň umře za vlast. Já popravdě více nadržuji jiným státům ale když by se něco dělo tak i tak vstoupím do české armády.

silesnet

Radši ne

Mimozemšťan

Stát ať si chrání setapouch…přidal bych se potom na stranu vítěze