Míša0045

Braní antikoncepce bez 7 denní pauzy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na otázku ohledně braní antikoncepce Artizia. Dobrala jsem platíčko a bez pauzy jsem začla brát další. Zhruba šestý den dalšího platíčka jsem měla žaludeční potíže a stále mě bolí žaludek. Je nějaká možnost otěhotnění? Děkuji za odpověď

Odpovědi
Araxis

Ne.Ta 7denní pauza je období menstruace.Tělo ví že má mít menstruaci,ale tím že berete prášky dál ji mít nebudete.Prav­děpodobně ji dostanete následující dny.Pouze jste si posunula cyklus.Je to jako kdyby jste byla těhotná.V dnech kdy jste měla mít menstruaci se tělo chová jakoby jste ji měla.Postupem času tyto příznaky vymizí/u těhot­ných.Vy očekávejte menstruaci,nebo lehké spineni.Co bylo důvodem brát další plato bez 7mi denní pauzy?

Míša0045

Jeli jsme s přítelem na třídenní výlet a tak jsem menses nechtěla mít.