Brána Firewal Windovs

Po startu počítače je delší dobu vypnutá brána Firewal systému Windows, na zkoušku jsem nainstaloval PC Tools Firewal Plus a tento Firewal je zapnut okamžitě se startem počítače a tak mám dotaz v čem je chyba a nebo nechat PC Tools Firewal předem dík za radu F.

Odpovědi
Camel.Jbc

Na zapnuti nebo vypnuti firewall windows se te to pta behem instalace OS windows. pokud ji mas vypnutou a neexistuje jeji alternativa upozornuje te na to na liste start u hodin „centrum akci“ samostatne lze windows firewall zapnout v ovladacich panelech – system a zabezpeceni – brana windows firewall pokud mas vypnute zoobrazeni v kategoriih je to primo ovladaci panely – brana windows firewall
pokud ale pouzivas nejaky balik internet security (norton, kaspersky…) tak soucasti tohoto baliku je jak antivir tak jejich vlastni firewall pak je zbytecne, nekdy i nemozne zapnout windowsovy firewall. melo by ti to v te polozce ovladacich panelu napsat ze je to spravovano jinou aplikaci.
pouzivani dvou firewallu stejne jako dvou antiviru je nesmyslne a leckdy se tyto mezi sebou neshodnou „perou“