Brambůrky, tyčinky, křupky, arašídy, mandle, kešu, atd., odoláte?

Pro mě je to pomalu jako droga. Jen škoda, že už se žádné brambůrky nevyrovnají těm bývalým hospodským mastným brambůrkám.

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud nejsou rozdělané přímo přede mnou, tak odolám. Navíc ořechy jsou narozdíl od brambůrek v přiměřeném množství zdravější.

Další odpovědi
gecco

Mandle, kešu, ale i vlašáky, lískové, para – ořechy jakékoli…
Ale krupky, brambůrky, tyčinky – to nemusím..
😉

redy

To je přesně ono.
Zapomněl jsi na pistácie, jinak to nemá chybu. 🙂

Šidlo

mám celkom zábavné koničky, takže ak jem, tak na nasýtenie

ak máte radi hlavne slané, tak myslím, že v zime je trochu tuku naviac fajn, a tá prebytočná soľ zabíja zimné bacily a vírusy

Mirdas

Vskutku málo kdy.

arachis

Brambůrky už nekupuji,nejsou co bývaly,ale tyčinky baštím denně a při každém nákupu v marketu odolávám koupi půl kilového balení slaných arašidů,ale většinou vyhrávám.Snažím se mlsat zdravěji a naučila jsem se chroupat popcorn,není mastný a dobře pročistí střeva bez výčitek

anonym

Odolám,když si poručím,ale jím jen mandle a někdy oříšky a dobrý tyčky.
Brambůrky obsahují dost špatnejch složek-např.toxický akrylamid.
Brambůrky vůbec né,ale ty bývalé hospodské se taky ještě prodávají.
Vyrábí je firma Janda u Plzně.
http://www.info-plzen.cz/jiri-janda3/index.html
Jsou i v tomhle odkazu a jsou stejné,jako kdysi.
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/367240-test-bramburky-pod-drobnohledem-kolik-je-v-nich-toxickeho-akrylamidu.html

RyuzakiKate

Sama si je nekupuju, ale občas si pochutnám na zeleninových chipsech Tretter's. Ořechy jsou fajn, ale u nich se docela bojím plísní z důvodu špatného skladování. Takže s mírou.

ReHu

Asi jako gecco.
A mandličky, už jste je zkoušeli ohřát?
Stačí v MT 🙂

ivzez

Jistě.